Ласкаво просимо

Ми створили комплекс AMBER, зробивши його сучасним та зручним для Вас, та визначили для себе високі стандарти обслуговування та широке коло послуг. Цей готель і ресторан був створений відданими своїй справі людьми, які вклали в його  розвиток свої серця та душі. Саме тому AMBER є сьогодні символом гостинності та елегантності. Чарівна атмосфера закладу, самобутній, особливий шарм AMBER створять всі умови для яскравих моментів Вашої подорожі.

Готель AMBER - це найкращє місце для Вашого відпочинку під-час далекої подорожі. І не має значення чи Ви у відрядженні, чи Ви хочете усамітнитись, чи просто розважитись з друзями, або провести час із сім'єю... У нас Ви знайдите комфорт та затишок у будь-якому випадку. Наш заклад також надасть Вам послуги швидкого та комфортного трансферу в гори (Яремче, Буковель, Драгобрат, тощо) для Вашого подальшого відпочинку, організує Вам цікаві та екстримальні розваги-екскурсії. Смачна кухня ресторану, комфортний відпочинок, затишок та багато іншого чекають на Вас у нашому закладі.

Ми, персонал готелю та ресторану, маємо за честь вітати Вас у готельно-відпочинковому комплексі AMBER. Та бажаємо Вам приємного відпочинку!

Весільні пропозиції від AMBER

Готель та номера

Ресторан, бар, кафе, літній майданчик та бенкетна зала.

МАЙСТЕРНЯ КРАСИ Lady Amber

історія Амберу

Ласкаво просимо

welcome

 

Де ми?

location

top